Procházka Jiří (Bukovina 1919 - 1987)
Konstruktivní počet, signováno a datováno vpravo dole Jiří Procházka 83, olej/plátno, 95 x 125 cm, rám (Šm)
03.12.2016 - 14:00
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 22.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |